Odporúčané stránky

Petralana minerálna vlna PETRALIGHT 15 CM

6.83 €

Povinné pole!
Povinné pole!

Viac filtrov Pomoc

Povinné pole!

Paroc BLT 9 granulovaná vlna, Bydgoszcz


Spoločnosť pána Marcina neďaleko Bydhošti dostala zákazku na zateplenie veľkej budovy. Všetky zákutia a štrbiny boli vyplnené fúkanou granulovanou vlnou Paroc BLT. Granulovaná vlna je suchá, nekrčí sa a neusadzuje.


Charakteristika:

Súčiniteľ tepelnej vodivosti lambda λD je 0,038-0,041 W/mK a hustota tejto vlny je 40-70 kg/m³. Sypká granulovaná vlna na báze kamennej vlny na tepelnú, akustickú a protipožiarnu izoláciu budov.


Použitie:

Podkrovia
Minerálna vlna na izoláciu a zateplenie využiteľných a nevyužiteľných podkroví a pôjdov: nad krokvami, medzi krokvami, pod krokvami, ako aj podhľadov a kolenných stien (tzv. suchá výstavba).

Priečky
Minerálna vlna na izoláciu a zateplenie stien z vnútornej strany, konštrukcie priečok, predsadené steny, deliace steny a priemyselné predsadené steny.

Rámové konštrukcie, stropy, trámové podlahy
Minerálna vlna na izoláciu a zateplenie: roštových podláh, priemyselných stropov, vetraných stropov, podláh na trámoch na drevenej alebo oceľovej konštrukcii, zavesených stropov, vonkajších a vnútorných stien drevostavieb a drevostavieb.

Trojvrstvové steny
Minerálna vlna na izoláciu a zateplenie medzier medzi murivom a montovanými stenami vo vonkajších a vnútorných stenách a pivniciach.

Porovnaj 0 / 3