Odporúčané stránky

Petralana minerálna vlna PETRALIGHT 15 CM

6.83 €

Povinné pole!
Povinné pole!

Viac filtrov Pomoc

Povinné pole!

Vlna Climowool KF32 20cm loft, Bydgoszcz


Pán Tomasz z mesta Bydgoszcz sa rozhodol izolovať svoj dom vlnou Climowool KF32 s hustotou 34 kg/m3 a lambdou 0,032 W/mK. Ide o sklenú vlnu, ale ako vidíte, má oveľa tmavšiu farbu. Je to preto, že vlna sa vyrába bez formaldehydu, fenolu a akrylu.


Charakteristika

Súčiniteľ tepelnej vodivosti lambda λD je 0,032 W/mK a hustota tejto vlny je 34 kg/m³. Dosky z kamennej vlny na tepelnú, akustickú a protipožiarnu izoláciu budov. Dostupné hrúbky v mm: 100, 150, 200

Skontrolujte iné hrúbky:


Použitie:

Podkrovia
Minerálna vlna na izoláciu a zateplenie využiteľných a nevyužiteľných podkroví a pôjdov: nad krokvami, medzi krokvami, pod krokvami, ako aj podhľadov a kolenných stien (tzv. suchá výstavba).

Priečky
Minerálna vlna na izoláciu a zateplenie stien z vnútornej strany, konštrukcie priečok, predsadené steny, deliace steny a priemyselné predsadené steny.

Rámové konštrukcie, stropy, trámové podlahy
Minerálna vlna na izoláciu a zateplenie: roštových podláh, priemyselných stropov, vetraných stropov, podláh na trámoch na drevenej alebo oceľovej konštrukcii, zavesených stropov, vonkajších a vnútorných stien drevostavieb a drevostavieb.

Porovnaj 0 / 3